Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі будівлі підсвітять фіолетовим кольором на честь Дня недоношених дітей

Цього року Одеса приєднається до всесвітньої акції - деякі будівлі підсвітять фіолетовим кольором на честь Дня недоношених дітей. 17 листопада під всьому світі відзначають День недоношеної дитини.

Вперше – у   2009 році в австрійському Відні. Професор Арнольд Полар запустив к небо 500 біло-фіолетових повітряних куль. Саме стільки у країні тогоріч народилося недоношених дітей. Традиція прижилася. Вже  наступного року  до неї приєднався весь світ, підсвічуючи будівлі фіолетовим кольором. Щороку в світі народжується 15 мільйонів недоношених дітей. До таких відносяться новонароджені, що з'явилися на світ раніше 37 тижнів і з вагою менше 2,5 кіло. За статистикою в Одесі, кожна десята дитина народжується передчасно.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 136 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна