Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Через повідомлення про замінування з Одеського аеропорту евакуювали 450 осіб

Близько 450 осіб були евакуйовані сьогодні з Міжнародного аеропорту «Одеса». Повітряну гавань перевіряли співробітники екстрених служб - на предмет мінування. Нагадаємо: анонімне повідомлення про вибухівку в  обох термінальних комплексах Міжнародного аеропорту «Одеса» і однієї машини, що стоїть на паркові поруч,  було отримано сьогодні опівдні.

Співробітники поліції, вибухотехніки та кінологи зі службовими собаками провели перевірку.  В обласному управлінні поліції, зазначили: нічого вибухонебезпечного не було виявлено. Наразі, аеропорт працює в звичайному режимі. Поліція ж шукає чергового «телефонного терориста». Зазначимо, що покарання за такий поганий жарт  - від двох до шести років позбавлення волі.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 68 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна