Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеські поліцейські провели рейд парковками міста (відео)

З 26 жовтня набув чинності Закон, щодо посилення відповідальності за паркування авто на місцях для інвалідів. Згідно з ним, за паркування на місцях, позначених спеціальними знаками – графічно людина на інвалідному візку, – водіям загрожуватиме штраф від 1020 до 1700 гривень і евакуація автомобіля на штраф майданчик.

Після вступу закону в дію, патрульні дали одеським водіям ще 10 днів аби ті звикли до нововведень. Чи слідують закону одесити зараз, з’ясовували наші кореспонденти під час  спільного рейду з поліцейськими.

 

А поки поліція вибірково штрафує водіїв, з авто хамами, які паркуються в неналежному місці, всіма можливими способами борються звичайні одесити. Так днями невідомі закидали яйцями і туалетним папером залишений на тротуарі «Опель». Машина була припаркована на вулиці Буніна. Зауважимо, що таких порушників там було декілька, однак постраждав лише один транспортний засіб.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна