Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Чиновники одеської міськради заперечують інформацію про знесення сотні дерев у міському саду (відео)

В інтернеті з’явилася інформація про те, що в одеському міському саду планується зрубати сотню дерев аби побудувати там черговий торгівельний центр. В Одеській міській раді цією новиною занепокоєні.

Там заявили, що інформація фейкова. Насправді ж, за словами чиновників, вони збираються прибрати із міського саду тільки сухі дерева. Перший віце-мер Анатолій Орловський запропонував дати детальну інформацію, які сухі дерева будуть знесені і висаджені нові. Наразі складено акт обстеження зелених насаджень.

Проте активістів ці пояснення не задовольнили. Вони запевняють, що комунальники зрубуватимуть здорові дерева. Таку інформацію активісти розповсюдили через деякі ЗМІ. Тому сьогодні о 15:00 годині вони проводять акцію протесту біля входу до КП «Центр екологічних проблем та ініціатив» (Олександрівський проспект, 4). В цей час у комунальному підприємстві засідатиме чергова комісія з «реконструкції Міського саду».

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна