Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Тиждень безпеки дорожнього руху (відео)

Одещина долучилася до всеукраїнського «Тижня безпеки дорожнього руху». Акція проходить з 13 по 19 листопада. Таким чином поліцейські сподіваються зменшити кількість дорожньо-траспортних пригод. Основну увагу звертатимуть на дотримання Правил дорожнього руху пішоходами і автомобілістами.

В рамках заходу також заплановані зустрічі офіцерів поліції з молоддю. Правоохоронці проведуть для вихованців шкіл тематичні уроки, конкурси та вікторини аби юнацтво опановувало правила дорожнього руху та  дотримувалося їх. Крім того, патрульні візьмуть участь у акції «Здай кров – врятуй життя» для допомоги дітям постраждалим у ДТП.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна