Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі на смерть замерз двірник, якого виселили з підвалу

В Одесі у дворі на Прохоровской, 26 помер безпорадний двірник, якого напередодні співробітники ЖКС «Хмельницький» вигнали з підвального приміщення, де чоловік жив. За попередніми даними, він нелегально працював в ЖЕКу двірником в обмін на можливість жити в підвальному приміщенні.

Проте зовсім нещодавно він отримав травму ніг, через що майже зовсім втратив можливість самостійно пересуватися

"Коли він пошкодив ноги і не зміг прибирати, з ЖЕКу на нього почали тиснути: мовляв, вимітайся з приміщення. 22 листопада вони його викинули з цього підвалу й заварили двері. Йти йому було нікуди, день він пересидів у дворі, а на ніч ми допомогли йому спуститися туди, у підвал, до заварених дверей. Вранці його знайшли мертвим. Зараз похолодало, мабуть, замерз", - розповів мешканець будинку.

На місце були викликані співробітники поліції та медики,  тіло забрали до моргу.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 117 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна