Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Представники центру правового моніторингу оцінили дії правоохоронців під час сутичок у міському саду (відео)

У бійці під час протестної акції у Міському саду  винуваті не лише деякі мітингувальники, які були агресивно налаштовані, а й поліція. Такої думки притримуються представники центру правового моніторингу, які того дня спостерігали за діями правоохоронців.

 

Зазначимо, що 23 листопада, одному з мітингувальників - Дем'яну Ганулу оголосили підозру в організації масових заворушень 18 листопада біля Літнього театру. Йому було обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без права застави.  Вже сьогодні про оголошення підозри дізнався другий активіст – Сергій Стерненко.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 75 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна