Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Міська влада в черговий раз пообіцяла навести порядок біля «Привозу» (відео)

Одеських водіїв громадського міського транспорту почали штрафувати за порушення правил дорожнього руху, зокрема - за посадку та висадку пасажирів у непередбачених для цього місцях. Протягом минулого тижня було складено 53 протоколи, більшу частину яких водії вже оплатили.

Сума штрафу складає 250 грн. Такий контроль планують проводити і надалі. Окрім цього, в Одесі планують привести до ладу територію навколо Привозу і розібратися з вуличною торгівлею. Про це на апаратній нараді повідомив директор департаменту транспорту, зв'язку та організації дорожнього руху Олександр Ілько.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 43 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна