Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Стерненко вийшов під заставу, яку вніс губернатор Одещини (відео)

Адвокат Сергія Стерненка 27 листопада повідомив, що його підзахисний зголосився на пропозицію голови Одеської облдержадміністрації Максима Степанова, який раніше, 25 листопада, пообіцяв внести за активіста заставу у 608 тисяч грн.

Таким чином, вважає активіст, йому легше буде доводити свою невинність в апеляційному суді.

 

27 листопада до обіду Максим Степанов вже вніс заставу за Сергія Стерненка. Про це він повідомив на своїй сторінці уFacebook близько першої години дня. Він додав також роз’яснення своєї позиції з цього питання. Цитую: «Я хочу, щоб моя позиція була зрозуміла і прозора. 1. Це моя людська реакція на несправедливість. 600 тис. грн. застави для того, хто кидався на поліцію, і 128 тис. грн застави для того, на чиїй совісті загублені життя дітей в таборі «Вікторія». Де тут справедливість?

2. Ще раз підкреслюю: я не підтримую і ніколи не буду підтримувати радикалізм форм протесту в цій, спочатку мирній акції. Але чудово розумію, що було приводом для таких дій. Привід - обурливий, протест адекватний, форма протесту - не припустима!

3. Я вважаю нашу поліцію гарантом безпеки і категорично не згоден з критикою на адресу правоохоронних органів в ситуації навколо Літнього театру. Численна присутність поліції зірвала плани завести на мітинг до Горсаду тітушек, і влаштувати криваву бійню з захисниками Літнього театру.

4. Я, зі свого боку роблю все необхідне, аби Літній театр став невід'ємною частиною Міського саду. Засновники Одеси дарували місту сад не для наживи безчесних ділків. Вони створювали прекрасне місто. І місто має залишатися прекрасним.

Я хочу, щоб кожен громадянин нашої країни відчував, що він живе в справедливій державі! ", - зазначив Степанов.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 53 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна