Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Біля будівлі обласної прокуратури розпочато безстроковий протест на підтримку заарештованих у справі проти забудови Літнього театру (відео)

Біля будівлі прокуратури Одеської області, на розі вулиць Дерибасівської і Пушкінської, вчора активісти почали безстроковий протест з вимогою звільнити своїх товаришів, заарештованих у справі щодо акції проти забудови Міського саду.

Протестувальники вимагали закрити кримінальні провадження і звільнити Сергія Стерненка, Ігоря Бею, відомого як Різун, і Дем’яна Ганула. Під стінами одеської прокуратури вони розбили намети, встановили кухню і звезли шини.

Нагадаємо, що затриманим учасникам протесту інкримінують організацію масових заворушень біля Літнього театру. Різуна також підозрюють у нападі на начальника обласної поліції Дмитра Головіна: нібито саме він кинув якийсь предмет, що потрапив у голову генерала. Ганула суд відправив до СІЗО без права внесення застави, Стерненка було заарештовано з можливістю вийти під заставу у 608 тисяч гривень, а для Різуна сьогодні обрали домашній арешт. Ці протести і рішення суду прокоментував навіть генпрокурор Юрій Луценко. В своєму коментарі він наголосив, що прокуратура виступає на стороні мітингуючих, але протести мають носити ненасильницький характер.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 110 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна