Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеський обласний апеляційний суд вдруге переніс засідання у справі директора дитячого табору «Вікторія» Петра Саркісяна (відео)

Одеський обласний апеляційного суд переніс вдруге засідання щодо  справи директора дитячого табору «Вікторія» Петра Саркісяна, який був відсутній на попередньому -  через хворобу. Цього разу він був присутній у залі суду.

 

Залишити очільника табору на волі під заставою у розмірі 128 тисяч гривень або повернути  до слідчого ізолятор – саме такі питання стояли перед суддями. Першою виступила сторона звинувачення. Прокурор заявив про те, що підозрюваний має повернутися до слідчого ізолятору, оскільки Саркісян має всі можливості уникнути покарання, залишивши межі країни.  Сторона захисту зазначила, що підозрюваний не має наміру утікати, а навпаки готовий сприяти слідству. Також під час засідання суддя попросив сторону звинувачення надати обґрунтування деяких підозр у справі. Для опрацювання деталей справи прокуратурі необхідно декілька днів. В результаті , розгляд справи був перенесений на тридцяте листопада. 

Вже сьогодні Приморський райсуд Одеси, у відповідь на клопотання обласної прокуратури, ухвалив рішення відсторонити від посади директора дитячого табору «Вікторія» Петроса Саркісяна. Про це повідомляють в прес-службі прокуратури в Одеській області.

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 120 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна