Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

30 листопада і 1 грудня можна безкоштовно зробити експрес-перевірку на ВІЛ-позитивність (відео)

1 грудня – Всесвітній день боротьби зі ВІЛ/СНІДом.  З цієї нагоди у різних куточках Одеси будуть встановлені мобільні лабораторії. Лікарі – інфекціоністи закликають всіх пройти там експрес-перевірку на ВІЛ-позитивність. Забір крові проводитимуть медики-волонтери.

Вони гарантують, що інформація про людину буде зашифрована. А результат можна отримати вже за 5 хвилин. Ще одна задача волонтерів -  інформувати населення, яких заходів треба дотримуватися, аби запобігти розповсюдженню ВІЛ-інфекції. А у випадках, коли тест на ВІЛ виявися позитивним – роз’яснити, що ця інфекція – це ще не кінець нормального життя. Адже за останніми статистичними даними середня тривалість життя ВІЛ-позитивної людини, яка отримує ретро-вірусну терапію, така сама, що і у здорової.

 

Для більшої інформованості молоді, 30 листопада і 1 грудня у ВИШах Одеси під час перерв між парами влаштують інформаційно-розважальні заходи, з танцями просто-неба, безкоштовною роздачею засобів для ВІЛ-безпечних статевих контактів та флеш-мобами. Мобільні лабораторії, де можна буде зробити безкоштовний експрес-тест на ВІЛ, в Одесі працюватимуть 1 грудня з 15:00 до 17:00 години біля залізничного вокзалу.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна