Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Українців зобов’язали з нового року сортувати сміття

З 1 січня 2018 року українці будуть зобов’язані сортувати сміття за видами відходів. А також розділяти сміття на придатне для переробки і повторного використання і на те, що підходить тільки для утилізації. Про це йдеться в статті 32 Закону України «Про відходи».

Таким чином українське законодавство підлаштували під відповідні директиви ЄС, що регулюють правила поводження зі сміттям в країнах Європи. Зараз в Україні тільки офіційні сміттєзвалища займають загальну площу в 43 тисячі квадратних кілометрів. За масштабами це можна порівняти з територією Данії. І кожен українець щодня додає як мінімум 1 кілограм сміття в цей загальний смітник. Нововведенням планується не лише наблизитися до ЄС, але і зменшити кількість відходів на сміттєзвалищах.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 143 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна