Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеська область готова до зими (відео)

В Одеській області триває підготовка до зими. У резервному фонді обласного бюджету на запобігання та ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій передбачено 4,5 мільйона  гривень.

Про це говорили під час апаратної наради Одеської облдержадміністрації. Йшлося і про те, що в місцевих бюджетах також створено резервні фонди на загальну суму понад 67 мільйонів гривень, що є додатковим джерелом фінансування заходів з ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій. У разі зниження температури повітря нижче мінус 10 градусів за Цельсієм в регіоні буде розгорнуто 279 пунктів обігріву. В цілому регіон потребує 588 одиниць спеціалізованої техніки. На сьогоднішній день в райдержадміністраціях та міськвиконкомах області вона готова на 95%. Суміші для посипання доріг і реагенти заготовлені на 84%.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 46 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна