Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі зустріли Посла Франції в Україні (відео)

До Одеси завітала надзвичайний і повноважний посол Франції в Україні – Ізабель Дюмон. Спершу дипломат завітала на відкриття семінару з питань  стратегії розвитку та економічних проектів  міста Одеса.

Під час зустрічі представники міської ради розповіли Ізабель Дюмон про зміни в місті, які відбулися у період за 2016-2017 роки. Зокрема говорили про новозбудований термінал в Одеському аеропорту та про нові сучасні трамваї у місті.

 

Під час дводенного візиту посол Франції Ізабель Дюмон планує познайомитися з французькою громадою Одеси та відвідати місцевий ВИШ, де зустрінеться зі студентами кафедри французької філології, а також з учнями французької школи Одеси і музичної школи-інтернату імені Столярського.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна