Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Есмінець США перебуватиме в Одеському потру до 2 грудня (відео)

Вранці 29 листопада до порту Одеси прибув корабель Військово-морських сил США  «Джеймс Уіллямс». Даний візит відбувся в рамках співпраці між вітчизняними та американськими ВМС. Зокрема мова йде про допомогу у реформуванні і підготовці особового складу українських військових моряків.

За словами Андрія Тарасова,  першого заступника командувача ВМС збройних сил України, значення постійних контактів флотів двох країн особливо важко переоцінити на етапі відновлення спроможностей національного флоту після його передислокації на материкову частину України у 2014 році внаслідок анексії Криму збоку Російської Федерації. Тому теперішній захід американського військового корабля є продовженням цієї співпраці. До слова корабель «Джеймс Уіллямс»  відноситься до есмінців типу «Арлі Бьорк». Його було введено в експлуатацію наприкінці 2004 року. Корабель оснащений  96 пусковими установками з ракетами «Томагавк», «Стандарт-2», «Стандарт-3» і «АСРОК» та протикорабельні ракети «Гарпун». На борту «Джеймс Уіллямс» також знаходяться два гвинтокрила.  Загальна кількість екіпажу складає  380 чоловік, у тому числі 32 офіцери. За інформацією прес-служби вітчизняних ВМС, перебуватиме  американський корабель в Одеському поту до 2 грудня. А далі вирушить згідно із запланованим маршрутом. Одесити, які знаходилися неподалік есмінця, мали змогу добре його розглянути.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна