Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Тіло мертвого немовляти родина зберігала у морозильній камері (відео)

20-річна жителька м. Ізмаїла зберігала тіло свого новонародженого сина у морозильній камері. Жінка народила хлопчика в ніч на 28 листопада у гуртожитку, де вона проживає з чоловіком та сином, якому трохи більше року. Як і з першою вагітністю, на обліку у лікаря породілля не перебувала.

За її словами, немовля не подавало ознак життя, вона розбудила чоловіка і разом вони сховали тіло малюка у морозильній камері холодильника. А через кілька днів після пологів жінці стало зле і вона звернулася по допомогу до медиків. Сусіди охарактеризували родину з позитивного боку. Про те, що жінка вагітна, вони не знали. Про таке її положення не знали й родичі.

 

Санкція зазначеної статті передбачає обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк. Тіло новонародженого хлопчика відправлено на проведення судово-медичної експертизи, яка покаже причини смерті дитини. Тривають заходи щодо встановлення причин та обставин події.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 99 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна