Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Директора оздоровчого табору «Вікторія» знову відправили до СІЗО (відео)

Директора оздоровчого табору «Вікторія» Петроса Саркісяна знову відправили до СІЗО. Вчора Одеський обласний Апеляційний суд виніс рішення про те, що Саркісян знову має бути поміщений до слідчого ізолятору на 47 діб без права внесення застави.

Нагадаємо, 14 листопада Приморським районним судом Одеси підозрюваному було призначено заставу у розмірі 128 тис. грн., яку одразу було внесено, після чого директор вийшов на свободу і ліг у лікарню. Потім засідання двічі переносилися. І нарешті вже 30 листопада Апеляційний суд розглянув клопотання прокуратури про зміну запобіжного заходу директору «Вікторії». Прокуратура наполягала на скасуванні застави і продовженні запобіжного заходу на 60 діб. Клопотання задовольнили частково: заставу скасували, а термін утримання в ізоляторі Саркисяну продовжили лише на 47 днів. Після оголошення вердикту суду на директора «Вікторії» наділи наручники. Грошові кошти, внесені в якості застави, будуть повернуті.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна