Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Здійснити маленьке новорічне диво може кожний (відео)

Волонтери пропонують одеситам разом здійснити маленьке Новорічне диво для дітей, які знаходяться в складних життєвих ситуаціях. Мова йде про дітей з малозабезпечених сімей, переселенців з зони військових дії, а також дітей, які виховуються у притулках, віком до 16 років.

Всі діти з нетерпінням чекають на новорічні подарунки. Разом з волонтерами вони написали листа до Святого Миколая з проханням подарувати їм конкретний подарунок. А кожен небайдужий одесит може стати помічником Святого, придбати подарунок для дитини і таким чином здійснити її мрію.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 58 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна