Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одеській області зросла кількість хворих на кір (відео)

Як роз’яснює Валерій Тітаренко – головний позаштатний інфекціоніст ОДА, пов’язане це з тим, що в Україні залишається велика кількість людей, які не робили щеплення проти цієї інфекційної хвороби. Окрім того у зимовий період випадки Кори завжди збільшуються, це пов’язане з особливими властивостями цього вірусу.

На перше грудня у Одеській інфекційній лікарні з діагнозом Кору знаходяться 63 людини. Серед них 19 - дорослих. А діти віком більшістю від 1 до 5 років.

 

Інфекціоністи звертаються до населення робити вакцинацію від Кору. Якісна вакцина є у наявності у аптеках міста Одеси. Щеплення слід проводити не тільки дітям, а і дорослим. Для цього слід звернутися до сімейного лікаря і отримати від нього направлення до кабінету де роблять вакцинації. Зробити щеплення коштує значно дешевше, аніж лікування від тяжких наслідків Кору.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 110 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна