Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Швидкість авто в Одесі та інших населених пунктів України з січня знизять до 50 км

Максимальна швидкість руху автомобілів в межах Одеси та інших населених пунктів України буде знижена до 50 кілометрів на годину. Відповідну постанову Кабміну було опубліковано в Урядовому кур'єрі. Раніше така норма становила 60 кілометрів на годину.

У пояснювальній записці значиться, що це рішення буде сприяти підвищенню безпеки дорожнього руху та збереженню життя людей. На сьогоднішній день в більшості країн ЄС дозволена швидкість руху транспортних засобів в населених пунктах становить не більше саме такої цифри. Постанова набирає чинності 1 січня 2018 року.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна