Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі відбулася зустріч між українськими та німецькими журналістами (відео)

В Одесі відбулася зустріч місцевих журналістів з німецькими колегами в рамках проекту «ASSOTIATION4U». Ця програма покликана імпліментувати асоціацію між Україною та Євросоюзом на побутовому рівні. Як наголошує куратор зустрічі, головна її мета не повчати, а обмінюватися досвідом та корисними думками.

 

Спілкувалися здебільшого про наболіле. Про велику різницю рівня оплати праці журналістів в Німеччині та Україні, про те, що більшість українських ЗМІ належать бізнесменам та їх взагалі не можна називати медіа, а лише засобом обслуговування політичних інтересів хазяїна. Обговорили і те, як мають поводитися журналісти під час війни. Західні гості вважають, що професіонали мають не відходити від принципу правдивості та не прикрашати дійсність, навіть якщо на перший погляд здається, що це зрада інтересів держави або загроза національної безпеки.

 

До того ж, вважає експерт, якщо українські ЗМІ опустяться до рівня пропагандистських російських, вони ризикують втратити повагу та підтримку західних колег.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 85 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна