Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Верховна Рада України ввела кримінальну відповідальність за домашнє насильство

6 грудня Верховна Рада ввела кримінальну відповідальність за примус до вступу в шлюб і домашнє насильство. Законопроект підтримав 241 депутат. Законодавчий акт повинен допомогти імплементувати в українське законодавство положення Конвенції щодо запобігання насильству проти жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція).

Відповідно до законопроекту, примус до вступу в шлюб карається арештом на строк до шести місяців, обмеженням волі до трьох років або позбавленням волі на той самий строк. Домашнє насильство карається громадськими роботами на строк від 150 до 240 годин, або арештом до шести місяців, обмеженням волі до п'яти років або позбавленням волі до двох років. Особам, які вчинили домашнє насильство, можуть заборонити перебувати і проживати з потерпілим, наближатися до нього на певну відстань, телефонувати або контактувати через третіх осіб. У разі підписання президентом України Петром Порошенко, закон вступить в силу через рік після опублікування.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті один гість та відсутні користувачі

Ви тут: Головна