Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Прокуратура вимагає покарати суддю, який випустив директора табору «Вікторія» під заставу (відео)

Прокуратура Одеської області направила до Вищої ради правосуддя  клопотання щодо судді Приморського райсуду, який дозволив директору дитячого табору «Вікторія» вийти під заставу в сумі 128 тисяч гривень.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури. У відомстві вважають, що суддя Віктор Попревич, який 14 листопада ухвалив рішення призначити Петросу Саркісяну заставу і тим самим дозволити йому вийти з СІЗО, порушив норми процесуального права. Прокуратура наполягає на навмисному порушенні принципів гласності та відкритості судового засідання.

Відзначимо, під час судового засідання, на якому обирали запобіжний захід директору «Вікторії» , були відсутні учасники процесу. У зв'язку з цим прокуратура вимагає притягнення до дисциплінарної відповідальності суддю Приморського районного суду Одеси. Нагадаємо, директора табору Петроса Саркісяна підозрюють у скоєнні злочину за частиною 2 статті 270 Кримінального кодексу України - порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей. 14 листопада суддя Віктор Попревич визначив заставу для Саркісяна в розмірі 128 тисяч гривень, гроші він заплатив вже наступного дня і відразу вийшов на свободу. Прокуратура не погодилася з рішенням і подала апеляцію. З другої спроби Апеляційний суд скасував рішення суду першої інстанції і Саркісяна знову відправили до СІЗО.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 88 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна