Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Стрільця з «Белліні» залишили у СІЗО і відправили на доопрацювання обвинувальний акт

Справу «стрілка з Белліні» розглядали 11 грудня в Апеляційному суді Одеської області. Суд задовольнив клопотання прокуратури і потерпілих про продовження утримання під вартою строком на 60 днів Владислава Андрієвського, який 9 грудня 2012 влаштував стрілянину в клубі «Белліні» на вулиці Рішельєвській.

Тоді він убив двох людей, троє - отримали поранення. Колегія суддів відмовила у задоволенні апеляції прокуратури на рішення Київського районного суду міста Одеси від 19 жовтня 2017 року, згідно з яким обвинувачульний акт відправили назад до прокуратуру на доопрацювання.

Нагадаємо, 9 грудня 2012 року Андрієвський влаштував бійку в нічному клубі «Белліні». Постійні відвідувачі закладу його побили, а він вирішив помститися. Андрієвський повернувся до клубу із карабіном «Вулкан» і почав стріляти. У червні 2014 року Приморський районний суд м. Одеса виніс вирок про довічне ув'язнення Андрієвського. А 31 січня 2017 року Колегія Вищого спеціалізованого суду у кримінальних справах ухвалила рішення про скасування рішень судів першої та другої інстанцій, справу повернули знову до Одеси на перегляд.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна