Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеса готується до новорічних та різдвяних свят (відео)

Одеса готується зустрічати Різдвяні та Новорічні свята! Для одеситів та гостей міста готують багато святкових заходів, які почнуться завчасно. Обіцяють, що цікаво буде як дорослим, так і дітям.

 

На головній вулиці міста,  всупереч попереднім заявам муніципалітету, вже почали монтувати ялинку. Металеву конструкцію завезли на Дерибасівську ще учора, а сьогодні приступили до комплектування ялинки. Її висота становитиме 17 метрів, така ж сама як минулого року. Основа буде з 300 невеликих сосен. Чим прикрасять – секрет поки не розкривається. Але точно відомо, що зелена красуня підсвічуватиметься різнокольоровими гірляндами

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 76 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна