Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Судове засідання у справі Стерненка перенесено на 16:30

Київський районний суд до цих пір не обрав запобіжний захід Сергію Стерненку. Прокуратура пред'явила захиснику Літнього театру звинувачення в незаконному придбанні, переміщенні та реалізації особливо небезпечних наркотичних речовин.

На підтвердження - надала докази у вигляді аудіозаписів та показань свідків. Сьогодні вранці суд відхилив клопотання активіста і його захисника про відвід слідчого судді Миколи Тонконоженко, оскільки він вчора дав їм 20 хвилин на ознайомлення з 77 сторінками справи. Однак розгляд питання про запобіжний захід так і не почався: виявилося, що деякі матеріали справи складені російською мовою. Йдеться свідчення, які підтверджують причетність Стерненко до збуту наркотичних речовин. Сторона захисту вимагає перевести ці свідчення на українську мову або виключити. В результаті Київський райсуд переніс розгляд справи сьогодні на 16:30. Звинувачення має намір відправити активіста під домашній арешт.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна