Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Воронцовський провулок буде пішохідним (відео)

Провулок, де знаходиться Будинок з однією стіною, зроблять пішохідним. Комплексну реконструкцію підтвердили в міськраді.У Воронцовському провулку відновлять історичну бруківку та встановлять автентичні ліхтарні стовпи.

До облаштування підключать і місцевих жителів – їм рекомендують прибрати з фасадів кондиціонери, привести до ладу балкони і вікна. Крім того, планується відновити історичний вигляд проходу, що веде з Воронцовського провулку до Військового узвозу. Такі пропозиції прозвучали на робочій нараді з комплексної реконструкції відомої туристичної вулиці в Одесі.

 

Поки що провулок більше нагадує безкоштовну парковку в центрі міста. Обидва боки його вузького тротуару практично усюди зайняті машинами. Також провулком дозволено автомобільний рух. Щодо робіт з реставрації Воронцовської колонади, то їх планують завершити до початку літа. Зараз активні реставраційні роботи припинено, а сама Колонада знаходиться під куполом – її закрили від зимової негоди. На відновлення комплексу з міського бюджету вже виділено 38 мільйонів гривень.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна