Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

19 грудня в Одесі відбудеться благодійна донорська акція

Кращий подарунок – життя. 19 грудня з 8:00 до 14:00 години в обласному центрі переливання крові відбудеться передноворічна донорська акція. Саме в цей період через поширення вірусних захворювань кількість донорів зменшується, тому у лікарнях виникає катастрофічний дефіцит крові.

Саме тому організатори акції закликають забезпечити медичні заклади достатньою кількістю крові, адже комусь вона може врятувати життя. Також в цей день в центрі прийматимуться подарунки та листівки для дітей-сиріт з притулку «Світанок», які  будуть передані їм на День Святого Миколая. На самих донорів теж очікують солодкі подарунки. Розташований пункт переливання крові у Бісквітному провулку, 2.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 60 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна