Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі продовжується епідемія кору (відео)

Одеські медики не можуть зупинити епідемію кору. Щодня кількість хворих зростає. За минулий тиждень зафіксовано 56 випадків, коли на кір захворіли діти. Всього, від початку епідемії недугу підчепило 1016 осіб – причому серед них є як діти, так і дорослі.

Щодня міські лікарні приймають близько 11 пацієнтів із діагнозом кір.

Підчепити хворобу неважко – вона передається повітряно-крапельним шляхом. Перші ознаки – різке підвищення температури, нежить і кашель. До появи характерного висипання на шкірі, симптоми легко сплутати з будь-якою іншою хворобою. За словами головного лікаря міської клінічної інфекційної лікарні Світлани Лаврюкової, ризик підчепити хворобу на сьогоднішній день дуже великий – контактними з кіром є майже всі одесити. Щоб хвороба не поширювалася і надалі, епідеміологи знову закликають одеситів – і дорослих і малих, зробити щеплення.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 118 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна