Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Депутати виділили 18,4 мільйона гривень на підтримку хворих на ниркову нестачу

27 грудня в Одеській облраді провели позачергову сесію заради внесення поправок до бюджету області на 2017 рік. В результаті депутати виділили 18 мільйонів 400 тисяч гривень на  підтримку хворих на хронічну ниркову нестачу. Ці гроші – додаткова субвенція Одещині від Кабінету міністрів.

Їх депутати могли витратити на погашення заборгованості по зарплатам, лікування хворих на цукровий діабет, або преміювання медичних працівників. Але більшістю голосів було вирішено, що гемодіаліз важливіший.

Окрім цього, 60 мільйонів з обласного бюджету виділили на освіту, а саме на закупівлю шкільних автобусів, обладнання, тренінгових класів та комп’ютерів. Розподіляти гроші будуть вже наступного року. Коли саме – депутати вирішать на найближчий сесії обласної ради.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна