Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

З настанням холодів рятувальники закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті

З початку поточного року на Одещині сталось 57 пожеж, внаслідок яких загинуло 4 людей. Рятувальники ще раз звертаються з проханням дотримуватися правил пожежної безпеки: вчасно проводити перевірку справності електропроводки, розеток, вимикачів, рубильники та інших електроприладів; йдучи з дому, вимикати побутову техніку, не залишати ввімкненими електроприлади, що працюють в режимі очікування; в багатоповерхових будівлях дотримуватися установленого протипожежного режиму; не захаращувати сходові клітини, холи, коридори загального користування та підходи до засобів пожежогасіння.

При експлуатації пічного опалення стежити за справністю печей, оглядати їх зовнішній стан на наявність тріщин, стелити під них металеві листи розміром щонайменше у квадратний метр. Димові труби будівель з покрівель із горючих матеріалів повинні бути обладнані надійними іскрогасниками. В екстрених ситуаціях телефонуйте до Служби порятунку «101»!

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712 

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 95 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна