Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі відбувся Парад Різдвяних трамваїв (відео)

П'ять святково прикрашених трамваїв 8 січня роз'їхалися від центру Одеси до околиць, аби сповістити про Різдво. В них міг прокотитися будь-хто бажаючий. У кожному з вагончиків їхали ряджені, які піснями і колядками створювали пасажирам святковий настрій.

Охочих покататися в святкових вагонах було стільки, що в салонах не вистачало місця. Трамваї з центру міста, Черьомушек, житлового масиву Таїрова і Фонтана зібралися в парку Шевченка. Далі колона у святкових гірляндах  проїхала до Старосінної площі. На площі пасажирів зустрічали кілька сотень одеситів.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 80 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна