Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеса долучилася до Всеукраїнської акції протесту «Принеси іграшку» (відео)

Акція направлена на оприлюднення вчинку православних священників Московського патріархату у Запоріжжі. Приводом до акції протесту стала конфліктна ситуація в Запоріжжі, що мала місце 5 січня цього року.

Священик Московського патріархату відмовився відспівати трагічно загиблого дворічного хлопчика через те, що він був хрещений у церкві Київського патріархату. Ситуація призвела до акції протесту під назвою «Принеси іграшку». В Одесі до неї приєдналися «Вуличний фронт», «Азов», «Правий сектор», інші організації та звичайні люди.  Вони приносили до Одеських храмів Московського патріархату, розташовані біля залізничного вокзалу, на Катерининській та на Соборній площі, дитячі іграшки на знак протесту проти дій церковнослужителя Московського патріархату.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 72 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна