Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Канікули в школах Одеси продовжать до 22 січня

За даними департаменту охорони здоров'я Одеської облдержадміністрації, майже 94 % пацієнтів з діагнозом кір не були щеплені від цього захворювання. Усього в 2017 році в Одеській області підтверджено діагноз «кір» у 1293 хворих, з яких 843 - діти.

Найбільше постраждали від цього захворювання дорослі (34,8% від загального числа хворих) і діти віком від 1 до 4 років (майже 30%). Також в області зареєстровано 5 випадків з летальним результатом, в т.ч. 3 – дітей. За даними Одеського моніторингового центру та інфекційної лікарні у грудні 2017 року в Одесі на кір захворіло вдвоє більше дітей, ніж у листопаді. Лікарі зафіксували 196 випадків захворювання серед одеситів, у тому числі 120 – у дітей.

 

За словами Ганни Луньової, найчастіше хворіють діти першого року народження, хоча щеплення від кору починають робити з 12 місяця життя. Одеська міська влада оголосила про те, що всім керівникам освітніх установ міста варто продовжити зимові канікули до 22-го січня. Аби батьки встигли зробити дітям щеплення від кору. Таке рішення було ухвалено під час засідання оперативного штабу з реагування на ситуацію з поширення кору та інших інфекційних захворювань. Рішення про продовження канікул мають ухвалювати керівники шкіл, однак, якщо канікули не буде продовжено, то з 15-го січня нещеплені діти не будуть допущені до занять.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 158 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна