Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Від кору на Одещині померла п’ятирічна дівчинка (відео)

В Одеській області зафіксована чергова смерть від ускладнень під час захворювання на кір. 8 січня хвороба забрала життя п’ятирічної дівчинки з Білгород-Дністровського району.

26 грудня дитині стало зле, сімейний лікар, який прибув на виклик, виписав направлення до обласної лікарні, куди дівчина поступила 29. Через два дні у медзакладі стан дитини погіршився, з’явився висип, їй встановили діагноз -  кір, та перевели до інфекційної лікарні. Попри всі старання лікарів дівчина померла від двосторонньої пневмонії. Виявилося, що вона не була вакцинована від кору.

 

За минулий рік на кір захворіло 1293 жителя міста та області, з них 843 дитини. З початку цього року зареєстровано вже 122 випадки, з них 69 – у дітей. Попри ажіотаж на щеплення, який викликав зростання кількості захворівших, чиновники запевняють – усі медичні заклади області забезпечені необхідною кількістю вакцини.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 77 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна