Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Медична конференція з питань профілактики туберкульозу та ВІЛ-інфекції у містах (відео)

Вперше поза межами Західної Європи проходитиме VII Міжнародна наукова медична конференція «Здоров’я у місті».  Цьогоріч головним майданчиком заходу обрано Україну, а саме – Одесу. Причина такого вибору у тому, що теми конференції – найбільш гарячиші саме для Одеського регіону.

Профілактика туберкульозу та ВІЛ-інфекції. За даними ВОЗ – Одеська область посідає одне з перших місць по кількості випадків захворювання на ці інфекції в Україні та у Європі. На думку організаторів заходу, боротьбу з ними слід починати саме з обласних центрів. Тут спостерігається найбільша концентрація інфікованих. Окрім того, Одеса ще й є  лідером по впровадженню інноваційних підходів та міжнародних практик з профілактики розповсюдження ВІЛ та туберкульозу. Сьогодні в одеській міськраді розпочалася підготовка до Міжнародної конференції, яка проходитиме у вересні. Стало відомо, що у її  роботі візьмуть участь понад 200 учасників з різних країн світу, у тому числі мери міст Євросоюзу. Вони будуть ділитися досвідом з профілактики розповсюдження суспільно-небезпечних інфекції у своїх містах. 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 113 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна