Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі обладнають три пляжі для купань на Водохреща (відео)

З 18 по 19 січня в Одесі проходитимуть традиційні Хрещенські купання. Торік в охрещену морську воду пірнули понад 10 тисяч одеситів. Цьогоріч міська влада організувала 3 місця, де можна цивілізовано здійснити обряд.

Це пляж «Золотий берег» (16 станція Великого Фонтану), пляжі «Ланжерон» та «Лузанівка». Там будуть розташовані переодягальні, пункти першої медичної допомоги та кімнати обігріву з гарячим чаєм та ласощами. Пункти  почнуть працювати з 23:00 години 18 січня до 1:00 години 19 січня.

 

Для забезпечення безпечного купання, на пляжах чергуватимуть медики та рятувальники. Вони радять одеситам не заходити у воду у нетверезому стані. Краще спочатку розігрітися, а після виходу з води розтертися рушником та переодягтися у сухі речі. Попередити травмування під час купання мають водолази-рятувальники.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна