Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одещина в сніговому полоні: негода знеструмила Ізмаіл (відео)

Сильні снігопади в Одеській області спричинили низку проблем на території регіону.   Зафіксовані чисельні налипання снігу та льоду на лінії електропередач, вирує шквальний вітер. За повідомленнями голів райцентрів, в області знеструмлено близько ста тридцяти шести населених пунктів.

Найгірша ситуація склалася в Ізмаїлі. Через пошкодження високовольтних ліній в місті перестало працювати водо- та теплопостачання, а також почав пропадати мобільний зв’язок.  Мер міста Андрій Абрамченко просить не користуватись автотранспортом та не залишати свої будинки. До вечора вітер посилюватиметься, існує загроза падіння дерев.

Інформацію про проблемну ситуацію в Ізмаїлі обговорювали в ході регіонального оперативного штабу з питань запобігання та своєчасної ліквідації можливих наслідків негоди в Одеській області. Відновити електропостачання в Ізмаїлі обіцяють до вечора. 

 

Крім того, всі населені пункти Кілійського району, окрім Вилкового, частково або повністю знеструмлені. Про це повідомив голова місцевої райради Павло Бойченко. Також 12 населених пунктів Арцизького району продовжують залишатися без світла. Ремонтні бригади намагаються відновити несправності.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна