Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Наслідки негоди на Одещині (відео)

Близько трьохста  автівок, які застрягли у снігу та калюжах під час негоди в Одеській області, вилучили співробітники ДСНС. Починаючи з 16 січня 700 людей врятували від переохолодження в снігових заторах, з них 47 – діти. П’ять разів підрозділи ДСНС долучалися до відновлення енергоживлення лікарень Одещини.

Шість разів допомагали відкачувати воду. Особливо актуальною така допомога виявилася в Одесі, для якої проблемою став не стільки сніг, скільки сильна злива. Складнощів у ці дні додали водії автівок, які не взяли до уваги попередження про несприятливі погодні умови.  Проте з сьогоднішнього ранку розблоковано всі дороги державного та національного значення.

Проблема ж знеструмлення області поки що повністю не вирішена. Станом на 15:00 лишаються знеструмленими 454 населених пункти. Це 3 584 підстанції. Над усуненням проблеми працює 170 бригад, 215 одиниць техніки, 165 людей. Залучені бригади також з інших міст – Києва, Харкова, Херсона, Кропівницького.  Ще 4 бригади з Одеси будуть спрямовані до Арцизу. Стабілізується ситуація у Подільську. 15 бригад звідти  поїдуть налагоджувати електропостачання до Ізмаїлу.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 115 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна