Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

До Дня Соборності України в Одесі відбулося урочисте покладання квітів (відео)

В  Одесі  в рамках відзначення Дня Соборності України відбулося урочисте покладання квітів до пам'ятника Тарасу Шевченку. Участь у заході взяли очільники міста та області,  представники дипломатичного корпусу, акредитованого в Одесі. А також ветеранські  організації, об'єднання та громадськість.

 

З нагоди Дня Соборності на адміністративних будівлях підприємств, установ і організацій  а також на житлових будинках  піднято Державний Прапор. А в храмах проходять молебні за єдність України.  Як повідомляється на офіційному сайті міста, впродовж січня-лютого в бібліотеках міста пройдуть тематичні заходи, присвячені Соборності.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 100 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна