Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

На Одещині продовжується спалах кору (відео)

З початку року на нього захворіло вже понад дві з половиною сотні людей. 60% з яких – діти. Аби запобігти подальшому розвитку  захворювання, обласна держадміністрація рекомендує продовжити термін перебування дітей шкільних та дошкільних освітніх закладів на канікулах з 22 січня до стабілізації епідеміологічної ситуації з кору.

Відповідний документ  підписав очільник обласної адміністрації Максим Степанов. В Одесі ухвалено рішення канікули продовжити.

 

Медичним закладам в регіоні додатково надали 5000 доз вакцини проти кору. Адже тільки за останній тиждень захворюваність зросла на 22,7 %. Про це йшлося 21 січня під час чергового засідання штабу з питань негоди в Одеській обласній державній адміністрації. Ситуацію прокоментував директор департаменту охорони здоров’я Одеської обласної державної адміністрації В’ячеслав Полясний. «Випадки кору продовжують реєструвати в Одесі та районах області. Всього з початку року виявлено 265 хворих на кір, з них 160 – діти та 105 – дорослі. На жаль, в області зареєстровано 3 летальних випадки від ускладнень кору, в тому числі – 2 лабораторно підтверджені. Ці люди не мали щеплень проти небезпечної інфекції. 5000 доз вакцин направлять до медичних установ регіону. Вчора Одеса вже отримала 1500 доз», - сказав В’ячеслав Полясний.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 73 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна