Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Поранені під час стрілянини на Новосельського поліцейські борються за своє життя (відео)

Обидва поліцейські, яких минулої п’ятниці було поранено в ході спецоперації на Новосельського, досі знаходяться в лікарнях. Дмитро Литвинюк у важкому стані  перебуває у Міській клінічній лікарні номер один.  Другий поранений Олег Маценко, поліцейський-водій з пораненням ноги - в дев’ятій міській клінічній лікарні.

28-річний Дмитро Литвинюк досі знаходиться у важкому стані. Лікарі говорять, що його доставили до лікарні з кількістю травм не сумісною з життям.


У Дмитра Литвинюка пошкоджено: тонкий і товстий кишечник, печінка, права половина грудної клітини та наскрізне поранення лівої кінцівки. Поранений вже прийшов до тями, самостійно дихає та спілкується з рідними. Наразі він знаходиться в реанімації, проте, як і раніше у важкому стані. Здоров’ю іншого пораненого сержанта поліції Олега Маценка, за твердженням медиків, нічого не загрожує і він одужає. Правоохоронець вже спілкується з рідними та керівництвом.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна