Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

В Одесі попрощалися із 27-річним загиблим поліцейським Сергієм Пригаріним, який помер у лікарні після перестрілки (відео)

В Одеському будинку Офіцерів попрощалися із загиблим  дільничним  Сергієм Пригаріним.  19 січня під час перестрілки на Новосельського правоохоронець отримав поранення в груди. Через деякий час він помер у лікарні.

Провести в останній шлях  поліцейського прийшли біля сотні людей. Це колеги, з якими він працював, знайомі, рідні та близькі.  Сергію Пригаріну було 27 років.  Службу  в органах внутрішніх справ розпочав у 2012 році. Після смерті у нього залишилися дружина і дворічна донька.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 74 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна