Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Експертиза підтвердила – дитина померла від ускладнень після кору (відео)

Епідеміологи підтвердили, що маленька дитина в Березівці померла на минулому тижні саме від кору. Про результати аналізів повідомила Людмила Красницька  - начальник відділу епідеміологічного надзору держсанепідслужби в Одеській області.

Станом на ранок 23 січня в Одеській міській інфекційній лікарні перебували 96 хворих на кір, в тому числі 62 дитини. За попередню добу госпіталізовано 18 людей з діагнозом «кір», з них 9 - жителі Одеської області. Розгорнуто чотири відділення для корових хворих. За період з 10 по 20 січня нинішнього року в дитячих поліклініках Одеси зроблено 7045 щеплень від кору, а з початку 2018 щеплено понад 9 тисяч дітей. Також міська влада планує провести щеплення від кору медичних працівників, які не хворіли на цей недуг і не мають необхідної вакцинації.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 130 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна