Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеські правоохоронці затримали зловмисника, якийутримував в неволі таксиста (відео)

В Одесі правоохоронці затримали зловмисника, який більше доби утримував в неволі таксиста. Зі слів 33-річного потерпілого, свого кривдника він випадково зустрів на вулиці Армійській, куди привіз пасажирів.

Правопорушник запропонував таксисту попрацювати водієм для його компанії, автомобіліст погодився. Під час поїздки чоловік згадав колишні образи, та став проявляти по відношенню до водія агресію.  Згодом він затягнув таксиста до своєї квартири і протримав там добу, б’ючи та знущаючись над ним. Потерпілому  було завдано тілесні ушкодження у вигляді забоїв та переломів чотирьох ребер. Потім підозрюваний відпустив постраждалого, а той відразу ж звернувся за допомогою до поліції.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 102 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна