Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Група компаній Одеси вкрала на ремонті доріг 100 мільйонів гривень (відео)

Понад 100 мільйонів гривень за два роки незаконно присвоїли три одеські компанії. «Будівельна компанія «Дорлідер», «Будівельна компанія «Дорсервіс» та приватне підприємство «Південь Дор-Тех» будували та ремонтували дороги у різних регіонах України.

На Одещині одна із цих компаній в тому числі ремонтувала дорогу Одеса-Рені.

За результатами експертиз, компанії неякісно виконували свою роботу і це вплинуло на безпеку транспортного руху та  призвело до багатомільйонних збитків. Правоохоронці задокументували, що під час державних закупівель власники та топ-менеджмент компаній вступили в змову із організаторами робіт задля отримання контрактів.

 

Наші кореспонденти виявили, що компанії, які недобросовісно здійснювали ремонт доріг та незаконно присвоювали гроші місцевих бюджетів, мають спільного власника. Поспілкуватися із самим власником чи керівництвом компаній нам не вдалося. У приймальнях компаній «Дорлідер» та «Дорсервіс» наших кореспондентів попросили зателефонувати завтра.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 89 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна