Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Одеський чиновників прищеплюватимуть від дифтерії прямо в будівлі ОДА (відео)

Там невдовзі відкриють пункт вакцинації для працівників ОДА та мерії. Використовуватимуть індійську вакцину, яка серед українців сприймається з недовірою. Таким чином, влада Одеської області хоче вбити двох зайців – і довести мешканцям, що вакцина якісна, і прищепитись самим.

 

Наразі, за інформацією департаменту охорони здоров’я Одеської облдержадміністрації  в області в наявності 208 тисяч доз вакцини від дифтерії.

 

Нагадаємо, кілька тижнів тому медики висловили опасіння, що слідом за спалахом кору може стрімко зрости кількість хворих на дифтерію. Щоб попередити поширення дифтерії, потрібно вакцинуватися. Ця вакцина безкоштовна як для дорослих, так і  для дітей. Аби отримати імунітет потрібно імунізуватися 3 рази поспіль.

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 67 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна