Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Апеляційний розгляд справи про перенесення пам’ятника Катерині знов перенесено (відео)

Апеляційний розгляд справи про перенесення пам’ятника «Засновникам Одеси» він же Пам’ятник Катерині, призначений на 2 лютого, знов перенесено.

Причина тому відсутність одного з членів колегії. Він знаходиться у відрядженні.У зв’язку з цим, розгляд справи було перенесено на понеділок 5 лютого. Нагадаємо, свого часу представники асоціації козацьких товариств «Січ»  подали позов  проти Одеської мерії, яка на їх думку, незаконно збирається перенести пам’ятник Катерині на однойменну площу. Суд підтримав скаргу активістів. Після цього сторона захисту подала на апеляцію. Розгляд справи переноситься вже вдруге.

 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 100 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна