Ви тут: Головна

 

ТЕЛЕБАЧЕННЯРАДІО

ООДТРК

Карета швидкої допомоги опинилася в дорожній пастці через затор (відео)

В Одесі карета швидкої допомоги опинилася в дорожній пастці через затор, який стався внаслідок ДТП. Інцидент стався на вулиці Софіївській. Там не розминулися між собою два позашляховики. В результаті зіткнення, автомобілі заблокували проїзну частину.

Швидка, яка в цей  час  їхала на виклик, не змогла оминути учасників аварії. Медикам знадобилося  близько семи хвилин, аби прорватися скрізь дорожньо-транспортну пастку. Це сталося після того, як лікарі умовили одного з учасників аварії трохи від’їхати.       

 

 

Пропустивши  швидку на виклик, водії продовжили чекати на поліцейських, яким зателефонували відразу же після зіткнення. Слід зазначити, що ніхто з людей під час ДТП не постраждав. А ось їхнім автомобілям таки дісталося. 

Редакція “ФАКТИ”, (0482) 634712

Курс валют

Курс валют предоставлен сайтом kurs.com.ua
Наша адреса: Україна, 65063, м. Одеса, Фонтанська дорога, 3.
Тел./факс: (048) 748-10-67, (0482) 63-53-74.
E-mail: odt@ukr.net

Розміщена на сайті інформація є інтелектуальною власністю філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція". Будь-яке копіювання, у т.ч. окремих частин текстів, публікування, передрук чи будь-яке інше поширення інформації філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція", в якій би формі та яким би технічним способом воно не здійснювалося, забороняється. Під час цитування інформації посилання на сайт філії ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція" обов'язкове.

©2017 Філія ПАТ "НСТУ "Одеська регіональна дирекція"

Наразі на сайті

На сайті 103 гостей та відсутні користувачі

Ви тут: Головна